Základní umělecká škola
Marie Podvalové
Cukrovarská 1, Praha 9 - Čakovice
K Rybníčku 8, Praha 9 - Satalice
www.zuscakovice.cz

ROZVRHY: HN, PHV, VO, TO, LDO, SBOR.ZPĚV školní rok 2019-2020

 

HUDEBNÍ NAUKA (HN) a PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PHV) 2019/20

vyučují: Bc. Jana  Kasanová, PHV + HN

Mgr. Dominika Vašků,  Bc. Vladimíra Jakimeczková, -HN

PaedDr. Markéta Kozinová PhD. – HN + HS

ČAKOVICE

učebna č. 4 - přízemí

 

SATALICE

vyučují: Bc. Jana  Kasanová - PHV + HN a Mgr. Dominika Vašků - HN

učebna č. 15

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

15.30 - 16.15

4. ročník

Kas.

14.00 - 14.45

1. ročník

Vašků

16.30 - 17.15

PHV - A

Kas.

14.55 - 15.40

2. ročník

Vašků

 

15.50 - 16.35

4. ročník

Vašků

 

16.45 - 17.30

3. ročník

Vašků

 

Vzhledem k velkému naplnění skupin hudebního semináře otevíráme ještě hudební seminář v Satalicích - ve čtvrtek od 16. 30 do 17. 15.  

 

VÝTVARNÝ OBOR

ČAKOVICE

 vyučuje: Mg.A. Jana Anděličová – učebna č. 13A - patro

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

3. ročník

14:15 – 16:30

1+2.ročník

13:15 – 15:30


5. ročník

13:30 – 15:45

4. ročník.

13:30 – 15:45

II.stupeň

16:45 – 19:00

5. + 6. ročník

15:45 – 18:00


7. ročník.

16:00 - 18. 15

 

 

vyučuje: Mgr. Klára Podlahová – učebna č. 13B - patro

   pondělí

úterý

čtvrtek

 PVV 

13:30 - 15:00

 1. + 2. ročník

13:30 - 15:45


3. ročník

13:30 - 15:45 

4.+ 5.  ročník

15:15 - 17:30 

6.+7. ročník

16:00 - 18:15 


 II. stupeň

16:00 - 18:15 

 

SATALICE

vyučují: Mgr. Pravomila Vyklická, zástupkyně ředitelky a Mgr. Klára Podlahováučebna č. 20 - patro

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

 4.+5. ročník

 13:30 - 15:45

Vyklická

6.+7. ročník 

 14:00 - 16:15

Vyklická

 2. + 3. ročník

14:00 - 16:15

Podlahová

 2.+3. ročník

13:30 - 15:45

Vyklická



 TANEČNÍ OBOR 

SATALICE

 vyučuje: BcA. Viktor Badinka, DiS.

 

STŘEDA

ČTVRTEK

 

 PTV (6)

13:30 - 15:00

 1. ročník

  13:30 - 15:00

 

1. - 2.ročník

15:10- 16:40

 2. - 4. ročník

 15:10 - 17:25 

 

 

 

LITERÁRNĚ – DRAMATICKÝ OBOR

ČAKOVICE

vyučuje:  MgA. Zdenka Fleglováučebna č. 24 - zadní vchod - patro

PONDĚLÍ

 PDV 

13:30 - 14:15 

 

1. - 4. ročník

14:25 - 15:55

 

 3. + 4. ročník 

15:55 - 16:40

 

5. - 7. ročník

16:55 - 19:10

 

 

Pěvecký sbor Čtveráček I

út.: 14.55 - 15. 40


Pěvecký sbor Čtveráček II

út.: 15.50 - 16. 35