Základní umělecká škola
Marie Podvalové
Cukrovarská 1, Praha 9 - Čakovice
K Rybníčku 8, Praha 9 - Satalice
www.zuscakovice.cz

Informace z hudební nauky a úkoly pro distanční studium

 

Úkoly pro distanční žáky posíláme mailem na adresu uvedenou v přihlášce žáka každých 14. dní od 18. 5.

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o pracovní listy, v zájmu přehlednosti a zachování formátu, nedáváme úkoly na webové stránky. Pokud jste úkol neobdrželi, napište na mail Kozinova@seznam.cz a úkol Vám zašleme obratem.


Skupiny žáků v HN

Paní učitelka Markéta Kozinová

 

Hudební nauka 3 ročník –ÚT  14.55 – 15. 40

19. 5.

26. 5.

2. 6.

9. 6.

16. 6.

23. 6

Bláhová Beata

Dittmannová Sofia

Ilková Nikola

Irimičuk Ondřej

Jančo Samuel 

Palová Helena

Pospíšil Josef

Rebcová Karolína

Richterová Linda

Sibera Bruno

Srbová Sofie Valentýna

Uríková Klára

Veselá Thea

Vlasáková Nikola

Bláhová Beata

Dittmannová Sofia

Ilková Nikola

Irimičuk Ondřej

Jančo Samuel 

Palová Helena

Pospíšil Josef

Rebcová Karolína

Richterová Linda

Sibera Bruno

Srbová Sofie Valentýna

Uríková Klára

Veselá Thea

Vlasáková Nikola

Bláhová Beata

Dittmannová Sofia

Ilková Nikola

Irimičuk Ondřej

Jančo Samuel 

Palová Helena

Pospíšil Josef

Rebcová Karolína

Richterová Linda

Sibera Bruno

Srbová Sofie Valentýna

Uríková Klára

Veselá Thea

Vlasáková Nikola

Hudební nauka 4. ročník ÚT – 15. 50 – 16. 40

19. 5.

26. 5.

2. 6.

9. 6.

16. 6.

23. 6

Dědek Jakub

Devera Lukáš

Ferenc Michal

Fryčová Agáta

Fuksová Vendula

Gaľavská Dáša

Háp Jonáš

Leníček Jindřich

Lopatová Barbora

Mlčoch Zikmund 

Mrkvička Vít

Vogel Jan Bohumil

Wimmerová Klára

Dědek Jakub

Devera Lukáš

Ferenc Michal

Fryčová Agáta

Fuksová Vendula

Gaľavská Dáša

Háp Jonáš

Leníček Jindřich

Lopatová Barbora

Mlčoch Zikmund 

Mrkvička Vít

Vogel Jan Bohumil

Wimmerová Klára

Dědek Jakub

Devera Lukáš

Ferenc Michal

Fryčová Agáta

Fuksová Vendula

Gaľavská Dáša

Háp Jonáš

Leníček Jindřich

Lopatová Barbora

Mlčoch Zikmund 

Mrkvička Vít

Vogel Jan Bohumil

Wimmerová Klára

Hudební seminář  ÚT 17.45 – 18. 30

19. 5.

26. 5.

2. 6.

9. 6.

16. 6.

23. 6

Berberi Janis

Biško Anna Marie

Filip Petr

Fuksová Vendula

Hájková Anna

Hourová Tereza

Kulhánek Štěpán Vratislav

Lišťanská Zuzana

Pešťák ová Andrea

Pilátová Adéla

Pospíchalová Hana

Richterová Linda

Rytinová Cecilie

Šroubková Miriam

Šváchová Barbora

Valentová Markéta

Berberi Janis

Biško Anna Marie

Filip Petr

Fuksová Vendula

Hájková Anna

Hourová Tereza

Kulhánek Štěpán Vratislav

Lišťanská Zuzana

Pešťák ová Andrea

Pilátová Adéla

Pospíchalová Hana

Richterová Linda

Rytinová Cecilie

Šroubková Miriam

Šváchová Barbora

Valentová Markéta

Berberi Janis

Biško Anna Marie

Filip Petr

Fuksová Vendula

Hájková Anna

Hourová Tereza

Kulhánek Štěpán Vratislav

Lišťanská Zuzana

Pešťák ová Andrea

Pilátová Adéla

Pospíchalová Hana

Richterová Linda

Rytinová Cecilie

Šroubková Miriam

Šváchová Barbora

Valentová Markéta

Hudební nauka 4. ročník  ST 14.55 – 15. 40

20. 5.

27. 5.

3. 6.

10. 6.

17. 6

24. 6.

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

Hudební nauka 4. ročník  ST 15. 50 – 16. 35

20. 5.

27. 5.

3. 6.

10. 6.

17. 6

24. 6.

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

Hudební seminář ST. 16.45 – 17.30

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

Hudební seminář Satalice 16. 30 – 17. 15

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

Hudební nauka  5. ročník 17. 40 – 18. 25

21. 5.

28. 5.

4. 6.

11. 6

18. 6.

25. 6.

Arnot Josef

Hinnerová Nikola

Huptychová Romana

Ilková Sabina

Kouřilová Magdalena

Mikeszová Alice

Nováková Lucie

Špaček Zdeněk 

Šroubková Miriam

Štětinová Natálie

Tovt Evelína

Urushadze David

Valentová Markéta

Arnot Josef

Hinnerová Nikola

Huptychová Romana

Ilková Sabina

Kouřilová Magdalena

Mikeszová Alice

Nováková Lucie

Špaček Zdeněk 

Šroubková Miriam

Štětinová Natálie

Tovt Evelína

Urushadze David

Valentová Markéta

Arnot Josef

Hinnerová Nikola

Huptychová Romana

Ilková Sabina

Kouřilová Magdalena

Mikeszová Alice

Nováková Lucie

Špaček Zdeněk 

Šroubková Miriam

Štětinová Natálie

Tovt Evelína

Urushadze David

Valentová Markéta

 

 Pani učitelka  Vladimíra Jakimeczková

Hudební nauka 2. ročník 14. 00 – 14.45

18. 5.

25.5.

1. 6.

8. 6.

15. 6.

22.6.

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

Hudební nauka 3. ročník 14. 55 – 15.40

18. 5.

25.5.

1. 6.

8. 6.

15. 6.

22.6.

Blažková Eva

Bobková Anežka

Čapek Šimon

Hoblíková Ester

Horáková Anežka

Kotyzová Adéla

Kovalová Kateřina

Králová Liliana

Kubernatová Klára

Lano Lukáš

Martincová Denisa

Mášová Ivana

Petrašová Eliška

Roček Jakub

Štocková Viktorie

Tomášek Jakub

Blažková Eva

Bobková Anežka

Čapek Šimon

Hoblíková Ester

Horáková Anežka

Kotyzová Adéla

Kovalová Kateřina

Králová Liliana

Kubernatová Klára

Lano Lukáš

Martincová Denisa

Mášová Ivana

Petrašová Eliška

Roček Jakub

Štocková Viktorie

Tomášek Jakub

Blažková Eva

Bobková Anežka

Čapek Šimon

Hoblíková Ester

Horáková Anežka

Kotyzová Adéla

Kovalová Kateřina

Králová Liliana

Kubernatová Klára

Lano Lukáš

Martincová Denisa

Mášová Ivana

Petrašová Eliška

Roček Jakub

Štocková Viktorie

Tomášek Jakub

Hudební nauka 4. ročník 15. 50 – 16.35

18. 5.

25.5.

1. 6.

8. 6.

15. 6.

22.6.

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

Hudební nauka 3. ročník 16. 45 – 17. 30

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

Hudební nauka 5. ročník 17. 40 – 18. 25

18. 5.

25.5.

1. 6.

8. 6.

15. 6.

22.6.

Biško Oliver

Čadková Karolína

Davidová Nela

Houška Vít

Jeřábková Nikol

Kubátová Marie

Kubcová Andrea

Nadalin F. Maya

Pilátová Adéla 0

Smižanská Vendula 

Souček Tomáš

Soudná Viktorie 

Šedivá Elen 07

Vyhnisová Klára

Biško Oliver

Čadková Karolína

Davidová Nela

Houška Vít

Jeřábková Nikol

Kubátová Marie

Kubcová Andrea

Nadalin F. Maya

Pilátová Adéla 0

Smižanská Vendula 

Souček Tomáš

Soudná Viktorie 

Šedivá Elen 07

Vyhnisová Klára

Biško Oliver

Čadková Karolína

Davidová Nela

Houška Vít

Jeřábková Nikol

Kubátová Marie

Kubcová Andrea

Nadalin F. Maya

Pilátová Adéla 0

Smižanská Vendula 

Souček Tomáš

Soudná Viktorie 

Šedivá Elen 07

Vyhnisová Klára

 

 Paní učitelka Jana Kasanová

Hudební nauka  4. ročník Satalice 15. 30 – 16. 15

18. 5.

25.5.

1. 6.

8. 6.

15. 6.

22.6.

Egriová Veronika
Hurych Oliver
Sajfrtová Mariana
Šornová Alice

Matras Vít
Mojáková Michaela
Rohovcová Nela
Šimkovičová Tamara

Egriová Veronika
Hurych Oliver
Sajfrtová Mariana
Šornová Alice

Matras Vít
Mojáková Michaela
Rohovcová Nela
Šimkovičová Tamara

Egriová Veronika
Hurych Oliver
Sajfrtová Mariana
Šornová Alice

Matras Vít
Mojáková Michaela
Rohovcová Nela
Šimkovičová Tamara

PHV A Satalice 16. 30 – 17.15

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

PHVB Čakovice 16. 50 – 17. 35

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

Hudební  nauka  1. ročník  středa 14. 00 – 14. 45

20.5.

27. 5.

3. 6.

10.6.

17. 6.

24. 6.

Cacák Damián

Cajthamlová Sofie

Hynková Ema

Klevcov Štěpán

Moulis Jan

Procházková Aneta

Škořepa David

Šmídová Natálie

Vacková Hana

Grulichová Kateřina

Jindřich Jakub

Lučná Michaela

Skalický Václav

Střelec Sebastian

Štyglerová Sarah

Vlasáková Tereza

Zemánková Ema

 

Cacák Damián

Cajthamlová Sofie

Hynková Ema

Klevcov Štěpán

Moulis Jan

Procházková Aneta

Škořepa David

Šmídová Natálie

Vacková Hana

Grulichová Kateřina

Jindřich Jakub

Lučná Michaela

Skalický Václav

Střelec Sebastian

Štyglerová Sarah

Vlasáková Tereza

Zemánková Ema

 

Cacák Damián

Cajthamlová Sofie

Hynková Ema

Klevcov Štěpán

Moulis Jan

Procházková Aneta

Škořepa David

Šmídová Natálie

Vacková Hana

Grulichová Kateřina

Jindřich Jakub

Lučná Michaela

Skalický Václav

Střelec Sebastian

Štyglerová Sarah

Vlasáková Tereza

Zemánková Ema

 

PHV C čtvrtek 16. 45 -  17. 30

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

Hudební  nauka  1. ročník  pátek 15. 00 – 154. 45

22.5.

29.5.

5. 6.

12.6.

19.6.

26. 6.

Bobková Johanka

Donev Richard

Kotyzová Markéta

Lano Robert

Mustafa Labeat

Soósová Emiliana

Srpová Lenka

Švecová Kristýna

Zubinová Jana

Dianišová Aneta

Fišara Šimon

Holická Kateřina

Hovorková Ria

Michálek Jáchym

Šťastná Tereza

Vančuříková Valerie

 

Bobková Johanka

Donev Richard

Kotyzová Markéta

Lano Robert

Mustafa Labeat

Soósová Emiliana

Srpová Lenka

Švecová Kristýna

Zubinová Jana

Dianišová Aneta

Fišara Šimon

Holická Kateřina

Hovorková Ria

Michálek Jáchym

Šťastná Tereza

Vančuříková Valer

Bobková Johanka

Donev Richard

Kotyzová Markéta

Lano Robert

Mustafa Labeat

Soósová Emiliana

Srpová Lenka

Švecová Kristýna

Zubinová Jana

Dianišová Aneta

Fišara Šimon

Holická Kateřina

Hovorková Ria

Michálek Jáchym

Šťastná Tereza

Vančuříková Valer

 

  Paní učitelka Dominika Vašků

Hudební nauka 1. ročník ÚT  SAT 14. 00 – 14. 45

19. 5.

26. 5.

2. 6.

9. 6.

16. 6.

23. 6

Boudová Markéta

Fischerová Gabriela

Juráková Eliška

Klapal Teodor

Křížová Štěpánka

Lukovicsová Tereza

Matrasová Tereza

Matušů Magda

Rose Ondřej

Šůra Jan Ignác

Valová Karolína

Velichová Anna

Boudová Markéta

Fischerová Gabriela

Juráková Eliška

Klapal Teodor

Křížová Štěpánka

Lukovicsová Tereza

Matrasová Tereza

Matušů Magda

Rose Ondřej

Šůra Jan Ignác

Valová Karolína

Velichová Anna

Boudová Markéta

Fischerová Gabriela

Juráková Eliška

Klapal Teodor

Křížová Štěpánka

Lukovicsová Tereza

Matrasová Tereza

Matušů Magda

Rose Ondřej

Šůra Jan Ignác

Valová Karolína

Velichová Anna

Hudební nauka 2. ročník ÚT  SAT 14. 55 – 15.40

19. 5.

26. 5.

2. 6.

9. 6.

16. 6.

23. 6

Černá Denisa

Drlík Daniel

Drlík Štěpán

Janeček Jakub

Jirásková Eva

Klapal Oliver

Kužvartová Vanessa

Novotná Barbora 

Škochová Edita

Valenta Michal

Jirásková Ema

Černá Denisa

Drlík Daniel

Drlík Štěpán

Janeček Jakub

Jirásková Eva

Klapal Oliver

Kužvartová Vanessa

Novotná Barbora 

Škochová Edita

Valenta Michal

Jirásková Ema

Černá Denisa

Drlík Daniel

Drlík Štěpán

Janeček Jakub

Jirásková Eva

Klapal Oliver

Kužvartová Vanessa

Novotná Barbora 

Škochová Edita

Valenta Michal

Jirásková Ema

Hudební nauka 4. ročník ÚT  SAT 15.50 – 16.35

19. 5.

26. 5.

2. 6.

9. 6.

16. 6.

23. 6

Bláha Tomáš

Bláhová Barbora

Diblík Vincent Petr

Jirásek Adam

Jirásek David

Matrasová Anna

Mojžíšová Natálie

Přečková Ema

Bláha Tomáš

Bláhová Barbora

Diblík Vincent Petr

Jirásek Adam

Jirásek David

Matrasová Anna

Mojžíšová Natálie

Přečková Ema

Bláha Tomáš

Bláhová Barbora

Diblík Vincent Petr

Jirásek Adam

Jirásek David

Matrasová Anna

Mojžíšová Natálie

Přečková Ema

Hudební nauka 3. ročník ÚT  SAT 16.45 – 17.30

19. 5.

26. 5.

2. 6.

9. 6.

16. 6.

23. 6

Beránek Patrik

Džurman Daniel

Macourek Jiří

Murdychová Monika

Pěkná Markéta

Pelák Šimon

Přečková Tereza

Řeřucha Šimon

Škochová Klára

Tomek Daniel

Urushadze Michael

Vala Jan

Beránek Patrik

Džurman Daniel

Macourek Jiří

Murdychová Monika

Pěkná Markéta

Pelák Šimon

Přečková Tereza

Řeřucha Šimon

Škochová Klára

Tomek Daniel

Urushadze Michael

Vala Jan

Beránek Patrik

Džurman Daniel

Macourek Jiří

Murdychová Monika

Pěkná Markéta

Pelák Šimon

Přečková Tereza

Řeřucha Šimon

Škochová Klára

Tomek Daniel

Urushadze Michael

Vala Jan

Hudební nauka 2. ročník ČT  14. 00 – 14.45

Tato skupina se nedělí, žáci docházejí na všechny hodiny

Hudební nauka 1. ročník ČT  14. 55 – 15.40

21. 5.

28. 5.

4. 6.

11. 6

18. 6.

25. 6.

Duchková Veronika

Hanus Tomáš

Hlaváčová Klára

Hokrová Magdalena

Hypius Šimon

Jartymová Sára

Karásková Lada

Muchková Johana

Palová Zuzana

Prášek Michael

Randáková Viktorie

Reyes Alava Alejandra

Rufferová Anežka

Skuček Samuel

Tichá Sofie

Duchková Veronika

Hanus Tomáš

Hlaváčová Klára

Hokrová Magdalena

Hypius Šimon

Jartymová Sára

Karásková Lada

Muchková Johana

Palová Zuzana

Prášek Michael

Randáková Viktorie

Reyes Alava Alejandra

Rufferová Anežka

Skuček Samuel

Tichá Sofie

Duchková Veronika

Hanus Tomáš

Hlaváčová Klára

Hokrová Magdalena

Hypius Šimon

Jartymová Sára

Karásková Lada

Muchková Johana

Palová Zuzana

Prášek Michael

Randáková Viktorie

Reyes Alava Alejandra

Rufferová Anežka

Skuček Samuel

Tichá Sofie

Hudební nauka 2. ročník ČT  15. 50 – 16.35

21. 5.

28. 5.

4. 6.

11. 6

18. 6.

25. 6.

Barák Bernard

Gaĺavská Helena

Hádek Vítek

Hiršalová Jitka

Holečková Natálie

Korintová Alžběta

Kotouček Martin

Spousta Vít

Šedivá Viola

Šimůnek Matouš

Šťastná Anna

Šťastná Emma

Váchalová Linda

Barák Bernard

Gaĺavská Helena

Hádek Vítek

Hiršalová Jitka

Holečková Natálie

Korintová Alžběta

Kotouček Martin

Spousta Vít

Šedivá Viola

Šimůnek Matouš

Šťastná Anna

Šťastná Emma

Váchalová Linda

Barák Bernard

Gaĺavská Helena

Hádek Vítek

Hiršalová Jitka

Holečková Natálie

Korintová Alžběta

Kotouček Martin

Spousta Vít

Šedivá Viola

Šimůnek Matouš

Šťastná Anna

Šťastná Emma

Váchalová Linda