Základní umělecká škola
Marie Podvalové
Cukrovarská 1, Praha 9 - Čakovice
K Rybníčku 8, Praha 9 - Satalice
www.zuscakovice.cz

Koncert absolventů Čakovice

 

 

Základní umělecká škola Marie Podvalové

 

5. června 2019 v 18. 00 – sál školy

 

 

1.

B. Martinů:

„Loutky“ - Kolombína zpívá

Michaela Truhlářová – klavír

 

2.

P. Bazala:

Bystřina

Lina Ždánská – klavír

 

3.

G. F. Händel:

Sonata a-moll

Larghetto

Allegro

Anna Hájková – zobcová flétna

A. Mottlová – klavír

 

4.

R. Loviand:

E. Douša:

Kouzelná zahrada

Cool

 

Ondřej Adam - klavír

5.

R. Valentini:

Sonata a-moll

1. Allegro

3. Gigue

 

Tereza Svobodová – housle

Z. Mudrová - klavír

6.

B. Martinů:

„Loutky“ - Kolombína zpívá

Marie Rousová – klavír

 

7.

C. Czerny_

ON/OFF:

Andante

Futatsu No Kodou To Akai Tsumi

 

Daniela Filipová - klavír

8.

A. Janšinov:

Koncertino a-moll

1. Allegro, ma non troppo

Alexandra Smékalová – housle

Z. Mudrová – klavír

 

9.

W. Popp:

Sonatina

Alžběta Brožíková – flétna

E. Jeništová – klavír

 

10.

D. Kabalevskij:

C. Debussy:

Preludium a-moll

Dívka s vlasy jako len

 

Alžběta Kouřilová – klavír

 

 

11.

R. Schumann:

Sonata op. 118, No. 1

Dominik Fischer – pozoun

D. Eiseltová – klavír

 

12.

W. A. Mozart:

Sonata A dur – Turecký pochod

Francesca Ferraiuolo – klavír

 

13.

P. Smetáček:

 

Ch. Gunning:

„Salsové hrátky“ – č. 16

Poirot

 

Nikol Ježová - keyboard

14.

H. Lemoine:

Study

Aleš Klášterka - pozoun

D. Eiseltová – klavír

 

15.

J. Tiersen:

Valčík

Amálie Jeřábková – klavír

 

16.

M. Anthony:

P. B. Ruiz:

I need to know

Mucho mambo

Filip Schuster – trubka

 

17.

W. A. Mozart:

Klavírní koncert d-moll

2. Romance

Anežka Drlíková – klavír

A. Mottlová - klavír

 

 

Absolventi jsou ze tříd učitelů: P. Brahy (7, 10, 13),  H. Holečkové (6, 12, 15), A. Chlubnové (3) J. Jakubce (11, 14), E. Jeništové (2), J. Kasanové (9), V. Krčkové (4), M. Laštovky (16),  A. Mottlové (17), Z. Mudrové (5, 8), M. Novo 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Základní umělecká škola Marie Podvalové

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. června 2019 v 18. 00 – sál školy

 

 

1.

B. Martinů:

„Loutky“ - Kolombína zpívá

Michaela Truhlářová – klavír

 

2.

P. Bazala:

Bystřina

Lina Ždánská – klavír

 

3.

G. F. Händel:

Sonata a-moll

Larghetto

Allegro

Anna Hájková – zobcová flétna

A. Mottlová – klavír

 

4.

R. Loviand:

E. Douša:

Kouzelná zahrada

Cool

 

Ondřej Adam - klavír

5.

R. Valentini:

Sonata a-moll

1. Allegro

3. Gigue

 

Tereza Svobodová – housle

Z. Mudrová - klavír

6.

B. Martinů:

„Loutky“ - Kolombína zpívá

Marie Rousová – klavír

 

7.

C. Czerny_

ON/OFF:

Andante

Futatsu No Kodou To Akai Tsumi

 

Daniela Filipová - klavír

8.

A. Janšinov:

Koncertino a-moll

1. Allegro, ma non troppo

Alexandra Smékalová – housle

Z. Mudrová – klavír

 

9.

W. Popp:

Sonatina

Alžběta Brožíková – flétna

E. Jeništová – klavír

 

10.

D. Kabalevskij:

C. Debussy:

Preludium a-moll

Dívka s vlasy jako len

 

Alžběta Kouřilová – klavír

 

 

11.

R. Schumann:

Sonata op. 118, No. 1

Dominik Fischer – pozoun

D. Eiseltová – klavír

 

12.

W. A. Mozart:

Sonata A dur – Turecký pochod

Francesca Ferraiuolo – klavír

 

13.

P. Smetáček:

 

Ch. Gunning:

„Salsové hrátky“ – č. 16

Poirot

 

Nikol Ježová - keyboard

14.

H. Lemoine:

Study

Aleš Klášterka - pozoun

D. Eiseltová – klavír

 

15.

J. Tiersen:

Valčík

Amálie Jeřábková – klavír

 

16.

M. Anthony:

P. B. Ruiz:

I need to know

Mucho mambo

Filip Schuster – trubka

 

17.

W. A. Mozart:

Klavírní koncert d-moll

2. Romance

Anežka Drlíková – klavír

A. Mottlová - klavír

 

 

Absolventi jsou ze tříd učitelů: P. Brahy (7, 10, 13),  H. Holečkové (6, 12, 15), A. Chlubnové (3) J. Jakubce (11, 14), E. Jeništové (2), J. Kasanové (9), V. Krčkové (4), M. Laštovky (16),  A. Mottlové (17), Z. Mudrové (5, 8), M. Novo